מיחזור משכנתאות

 

Maximus4u מאמינים שכל אזרח זכאי למשכנתא בעלות הנמוכה ביותר. כידוע במהלך חיי המשכנתא, משלם לקוח בממוצע לבנק פי 2 ויותר מסכום המשכנתא המקורי. מה המשמעות של מיחזור משכנתא ?מיחזור משכנתא הינו הליך, שבו לוקחים משכנתא חדשה במקום משכנתא קיימת. מתי כדאי לי למחזר משכנתא? מיחזור משכנתא כדאי, כאשר הריבית במשק יורדת, בהשוואה לריבית שהייתה במועד נטילת המשכנתא. לדוגמא אם לקחנו משכנתא בריבית קבועה של % 6 לפני 5 שנים,וכיום הריבית במשק % 3.5, אזי החיסכון של 2.5% ריבית שנתית במהלך תקופת המשכנתא שנותרה, יכול לחסוך לך עשרות אלפי ש"ח. בנוסף בעת מיחזור המשכנתא, ניתן להתאימה למצב הכלכלי של נוטל המשכנתא. לדוגמא לקצר/להאריך את תקופת המשכנתא, להגדיל את המשכנתא לצורך שיפוץ הנכס,לחלק את המשכנתא לסוגים שונים עם משך תקופה שונה ועוד.

 

עליות צפויות בעת מיחזור המשכנתא

1. עמלת פרעון מוקדם. (עמלה זו מורכבת מאחוז מיתרת החוב בתוספת עמלת היוון ופיצוי הפסד מדד). לא קיימת במסלולי פריים וליבור, במסלול ריבית משתנה ישנם נקודות יציאה ללא עמלת פרעון. סכום זה מתעדכן כל שבועיים, בהתאם לריבית הממוצעת כפי שנקבע ע"י בנק ישראל.

2. אגרת ביטול משכנתא.

3. עמלת פתיחת תיק. 

4. שמאי. (אם המחזור מתבצע באותו הבנק בו נמצאת המשכנתא סבירות גבוהה שלא יהיה צורך בכך, הוצאת נסח טאבו).5. רישום משכנתא (אם הוחלף בנק).הערה: העלויות הנ"ל משתנות ממקרה למקרה. ונתונות לרוב למשא ומתן עם הבנק הממחזר. כחלק משירות המיחזור של המשכנתא maximus4u תערוך משא ומתן להפחתת עמלות אלו. בדיקת כדאיות מחזור המשכנתא, הינה ללא תשלום. שכר הטירחה לטיפול במיחזור המשכנתא, הינו כ 10% מסכום החיסכון. וכולל גם את המו"מ עם הבנק לגבי הריבית החדשה, והפחתת העליות הנלוות. אינטרס שלנו ושל הלקוח זהה שכן במידה ולא נחסך כסף ללקוח לא משלמים לנו. במידה ונשיג ריבית נמוכה יותר, החיסכון גבוה יותר, ושכר הטירחה שלנו גבוה יותר. 

 

הבנק תמיד ידאג למקסם את הרווח שלו.Maximus4u תדאג למקסם את החיסכון שלך!

 

העמלה שלנו בנויה על בסיס הצלחה בלבד - לא חסכת לא שילמת!

08-9107251

יצירת קשר

שלח

 

תודה רבה.

פנייתך התקבלה בהצלחה

 

אימייל:

 

*This field is required.

טלפון:

*This field is required.

שם:

*This field is required.

077-4460365

הצטרף >>

 

תודה רבה.

פנייתך התקבלה בהצלחה

 

הצטרף >

 

תודה רבה.

פנייתך התקבלה בהצלחה

 

לקבלת עדכונים:

הצטרף >

לקבלת עדכונים:

https://plus.google.com/110536292634466939450

הצטרף >>

 תודה רבה.

פנייתך התקבלה בהצלחה

 

לקבלת עדכונים: